Peker, Erdoğan’la ‘helalleşmeyi’ sonraya bıraktı

Yeni videosunu Pazar günü Tayyip Erdoğan hakkında yayınlaması beklenen Sedat Peker, “Tayyip abi ile helalleşmeyi” sonraya bıraktı.

Bugün Kıbrıs – Türkiye’den ülkücü mafya suç örgütü lideri Sedat Peker sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, “haftaya helalleşeceğiz” dediği Tayyip Erdoğan hakkındaki videoyu 14 Haziran’dan sonraya bıraktığını duyurdu.

Bilindiği gibi 14 Haziran’da Brüksel’de NATO Zirvesi gerçekleşecek ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden ilk kez yüz yüze gelecek.

Peker’in paylaşımı şöyle:
“Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar. Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.”

MAGUSA FEST

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi