Dikkat! Dikmen-Taşkent yolu trafik akışına kapatıldı

Dikmen-Taşkent yolu asfaltlama çalışmaları nedeniyle altı gün boyunca trafik akışına kapalı olacak. Ulaşım, Dikmen-Lefkoşa ve Haspolat-Taşkent yolları üzerinden sağlanacak.

Dikmen-Taşkent yolu, Karayolları Dairesi’nin bugün başlattığı ve altı gün sürecek asfaltlama çalışmaları süresince trafiğe kapalı olacak. Bu süreçte ulaşım, alternatif yollardan sağlanacak

Polis Basın Subaylığı, 13 Temmuz’a kadar sürecek asfaltlama çalışmaları süresince, Dikmen-Taşkent yolunun trafik akışına kapatıldığını duyurdu.

Asfaltlama çalışmaları boyunca Dikmen-Taşkent arasındaki ulaşım, Dikmen-Lefkoşa ve Haspolat-Taşkent yolları üzerinden sağlanacak.

Asfaltlama çalışmaları devam ettiği sürece, belirtilen yolu kullanacak sürücülerin can ve mal güvenlikleri açısından yavaş ve dikkatli seyretmeleri, ayrıca trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi. İstatistik Kurumu, Hanehalkı İşgücü Araştırması için, İstatistik Kurumu tarafından eğitim verilen anketörlerin her ay, tesadüfi 540 haneyi ziyaret edeceğini duyurdu.

MAGUSA FEST

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi