Aysal: “Ülke menfaati için peşkeşe, ranta ve talana karşı mücadeleden tarafız”

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) Genel Başkanı Seran Aysal, insan hakları, çevre ve planlamadan yana taraf olduklarını belirtti. Yeşil Barış Hareketi’nin çevreyi koruma çalışmalarını değerlendirme toplantısında, KTMMOB’nin peşkeşe, ranta ve talana karşı mücadelede desteklerini sürdüreceğini vurguladı.

Bugün Kıbrıs

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) Genel Başkanı Seran Aysal, insan haklarından, çevreden, planlamadan, ülkenin menfaatinden yana taraf olduklarını vurgulayarak, peşkeşe, ranta ve talana karşı mücadeleden ve mücadele edenlerden taraf olduklarını belirtti.

KTMMOB’DE YEŞİL BARIŞ HAREKETİ’NİN YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
KTMMOB’de, Yeşil Barış Hareketi’nin (YBH) yürüttüğü çalışmaların değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya KTMMOB’den Genel Başkan Seran Aysal, Genel Sekreter Türker Aktaç, Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Çelik, YBH’dan Başkan Feriha Tel ve Genel Sekreter Doğan Sahir katılım gösterdi.

Feriha Tel ve Doğan Sahir görüşmede, çevresel değerlerimizi ve doğayı korumak adına örgüt olarak yürüttükleri çalışmaları ve hukuk davalarını anlatarak, KTMMOB’nin bu konulardaki çalışmalara gösterdiği ve göstereceği destekten duydukları memnuniyeti paylaştılar.

Genel Başkan Seran Aysal da, Yeşil Barış Hareketi’nin kamu yararına, çevremizi korumak ve geliştirmek için yürüttüğü başarılı çalışmaları önemsediğini belirtip devamını diledi. Seran Aysal, KTMMOB olarak her zaman desteklerinin süreceğini ve ihtiyaç duyulacak teknik katkının verileceğini ifade etti. KTMMOB’nin insan haklarından, çevreden, planlamadan, ülkenin menfaatinden yana taraf olduğunu vurgulayan Aysal, peşkeşe, ranta ve talana karşı mücadeleden ve mücadele edenlerden taraf olduklarını belirtti. Bunun da toplumsal bir sorumluluk olduğunun altını çizdi Genel Başkan Aysal, YBH’nın verdiği mücadelenin kolay olmadığını ifade ederek, “sahip çıkmalıyız” dedi.

MAGUSA FEST

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi