Demirhan Polis Karakolu’na, Değirmenlik Akıncılar Belediyesi tarafından yeni araçlar hibe edildi.

Demirhan Polis Karakolu’nda yapılan törenle 2 adet Fiat Fiorino marka araç karakola teslim edildi.

Törene, Değirmenlik Akıncılar Belediye Başkanı Ali Karavezirler, Lefkoşa Polis Genel Müdürü Tarkan Kızıltuğ, Lefkoşa Polis Genel Müdür Yardımcısı Hasan Karabaşak, Adli Şube Amiri Erkut Efendi, Ercan Polis Güvenlik Amiri Erkan Derindağ ve Demirhan Polis Karakol Amiri Ömür Dalkıran katıldı.

Değirmenlik Akıncılar Belediye Başkanı Ali Karavezirler, Demirhan Polis Karakolu’nun büyük bir alandan sorumlu olduğunu, daha hızlı ve iyi hizmet verebilmek için belediye tarafından bu alımın yapıldığını dile getirdi. Başkan Karavezirler, polis ile iş birliğinin önemine vurgu yaparak, sağladıkları hizmet ve güven için Demirhan Polis Karakolu ve tüm polis teşkilatına teşekkürlerini sundu. Karavezirler, alınan araçların başta polis teşkilatına ve bölge halkına hayırlı olması diledi.

Lefkoşa Polis Müdürü Tarkan Kızıltuğ katkılarından dolayı Değirmenlik Akıncılar Belediye Başkanı Ali Karavezirler’e plaket takdim ederek teşekkürlerini sundu. Kızıltuğ, Değirmenlik Akıncılar Belediyesi ile işbirliklerinin devam edeceğini belirtti.

MAGUSA FEST

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi