Güzelyurt’ta trafik kazası: Charalambos Anastasiou hayatını kaybetti

Güzelyurt'ta Bostancı trafik ışıklarında meydana gelen kazada, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan PYN 362 plakalı araç sürücüsü Charalambos Anastasiou (61) hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Murat Akbalık (23) ve Özlem Polat'ın (26) tedavileri sürerken, kazaya karışan UK 872 plakalı aracın sürücüsü Kenan Aşan (40) tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre bugün, saat 14:50 sıralarında, Güzelyurt’ta Bostancı trafik ışıklarında meydana gelen PYN 362 plakalı ile UK 872 plakalı araçların karıştığı trafik kazasında, ağır yaralı olarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan PYN 362 plakalı araç sürücüsü Charalambos Anastasiou (E-61), yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Kaza sonucu yaralanan UK 872 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Murat Akbalık (E-23) ve Özlem Polat (K-26)’ın ise tedavileri halen sürüyor. Polis, kazaya methaldar UK 872 plakalı araç sürücüsü Kenan Aşan’ın (E-40) ise tutuklandığını ve soruşturmanın devam ettiğini kaydetti.

MAGUSA FEST

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi