Tatar ve Üstel AKP Kongresi’ne katıldı

Başbakanlıktaki Ünal Üstel, Erdoğan'ın liderliğinde "Türkiye Yüzyılı" vizyonunun ülkeyi güven ve istikrarla daha parlak bir geleceğe taşıyacağına inandığını belirtti.

Başbakanlıktaki Ünal Üstel, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; AK Parti’nin dün gerçekleştirdiği 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongre sonucunda genel başkanlık görevine bir kez daha seçilen Türkiye’nin AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kutladı.

Üstel yaptığı paylaşımda:

‘Türkiye’nin ve dünyanın son 22 yılına damga vuran AK Parti’nin bugün gerçekleştirilen 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’nde bir kez daha genel başkanlık görevine seçilen Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yürekten kutluyorum. İnanıyorum ki, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılında ortaya konan “Türkiye Yüzyılı” Vizyonu, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, yeni sesler ve yeni yüzlerle, yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyerek milletimizi, güven ve İstikrar içerisinde çok daha güçlü ve müreffeh bir geleceğe taşıyacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, AK Parti Kongresi’nin hayırlara vesile olmasını diler, delegelerin teveccühü ile yeni görevlere seçilen tüm AK Parti yöneticilerini tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim’ dedi.

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi