Başman: “Sıkıntıların farkındayız, tecrübeyle ve işbirliği ile aşacağız”

Ulusal Birlik Partisi (UBP) milletvekili adayı Ali Başman, Özgür İşinsanları Derneği ziyaretinde seçim vizyonunu paylaştı.

HABER MERKEZİ

Ulusal Birlik Partisi (UBP) milletvekili adayı Ali Başman, Özgür İşinsanları Derneği ile bir araya gelerek, seçim vizyonunu paylaştı.

Güncel ekonomik durumla ilgili tespit ve çözüm önerilerini de aktaran Başman, “Ülkemiz enflasyon ya da döviz krizini maalesef ilk kez yaşamıyor. UBP’siz hükümetler böyle dönemlerde ya hükümetten kaçtı, ya maaş ödeyemedi, ya da borçlanarak maliyeyi daha da batağa sürükledi. Yapılması gereken bellidir, bu tecrübe de UBP’de, bizlerde mevcuttur” dedi.

Hükümetin gerekli önlemeleri alacağını belirten Başman, “Güçlü bir hükümet ile bu sorunların üstesinden geleceğiz. Gelinen noktada, hem siyasi hem de ekonomik istikrara ne kadar ihtiyaç duyduğumuz bir kez daha ortaya çıkmıştır. Türkiye ile güçlü bağlarımız sayesinde, Türkiye’den aldığımız güçle kendi potansiyelimizi birleştireceğiz ve her zorluğu aşmaya devam edeceğiz” dedi.
Başman, “ Bu zor günleri aşmak için güçlü ekonomik kaynaklar lazım. Anavatan Türkiye ekonomik, stratejik ve diplomatik açıdan yegane gücümüz. Türkiye ile güçlü ilişkileriniz varsa, kaynağınız da güçlü olur.” diye ekledi.

MAGUSA FEST

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi