BAŞKANIN ŞOFÖRÜNÜ KAÇIRDILAR!

Çatalköy-Esentepe Belediye Başkanı Ceyhun Kırok’un şoförü Emrah B., eski başkan Mehmet Hulusioğlu’nun adamları tarafından kaçırılarak feci şekilde darp edildi. Hulusioğlu ve iki yeğeni ile Düzkaya Spor Kulübü Başkanı Vedat Hacıabitoğlu gözaltına alındı.

VOYVODALIK HER YERDE
İddiaya göre yerel seçimlerde aldığı yenilgiyi kabul edemeyen Hulusioğlu, yeni başkan Kırok’un yakın çalışma arkadaşlarını taciz ediyordu. 12 yıllık belediye çalışanı Emrah B., önceki akşam evinden alınarak zorla arabaya konuldu. Vedat Haciabitoğlu ve yeğen Sıtkı Demirağcı tarafından Green Hill’in karşısındaki bölgeye götürülerek darp edildi.

HULUSİOĞLU’NUN ÖZEL EVİ
Emrah B.’nin Bugün Kıbrıs’a anlattığına göre ardından tekrar arabaya bindirilerek Hulusioğlu’nun Çatalköy’deki özel evine götürüldü. Orada da küfür ve darp edilen Emrah B.’yi yeğen Kemal Demirağcı’nın elinden evdeki misafirler kurtardı. Kan içinde kalan ve kıyafetleri parçalanan Emrah B’nin üzerindeki tişört alınarak evden temiz tişört verildi ardından misafirler tarafından evine bırakıldı.

KIROK: DEMOKRASİ DÜŞMANLIĞI
Çatalköy-Esentepe Belediye Başkanı Ceyhun Kırok gazetemize yaptığı açıklamada yaşanan olayı kınadı. Kırok, “Biri topluma mal olmuş bir başkan diğeri topluma mal olmuş bir spor kulübü başkanı… Her seçimi kaybeden böyle birbirine saldıracaksa ortada demokrasi diye bir şey kalmaz. Yasal süreci sonuna kadar takip edeceğiz. Gerekirse ben de ifademi vereceğim bana da tehditler vardır” dedi.

Bugün Kıbrıs

Gönyeli Alayköy Belediyesi

Girne Belediyesi