AKP’nin seçim sloganları belli oldu: ‘Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam’

Türkiye'de 14 Mayıs seçimleri için AKP 'Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam' ve 'Doğru adımlarla yola devam' sloganlarını kullanacak.

AKP, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde milletvekili adaylarının kullanabileceği logo, afiş, broşür ve diğer tasarımları belirledi. AKP Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla bugün Ankara Spor Salonu’nda yapılacak.

Kampanya sürecinde adaylarca kullanılacak afiş, billboard, broşür, araç giydirme, kartvizit, pankart, sosyal medya ve sahne tasarımları belirlendi.

AKP 14 Mayıs seçimlerinde, ‘Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam’ ve ‘Doğru adımlarla yola devam’ sloganlarını kullanacak.

Aday broşürlerinin ön yüzünde Erdoğan’ın, “Kalbimizden inancı, yüreğimizden cesareti, bileğimizden gücü, sırtımızdan teri hiç eksik etmeden durmaksızın çalışacağız. Bu memleket için doğru işler yapacağız, doğru olacağız” sözü ile fotoğrafı yer alacak. Diğer bölümlerde ise şehir ismi ve adayın fotoğrafıyla ismi bulunacak.

Broşürde ayrıca Türkiye Yüzyılı’nı anlatan metne de yer verilecek.

DAUSEN

Girne Belediyesi

Gönyeli Alayköy Belediyesi